MÓZG AKTYWACJA | Nie do wiary! Woda reaguje na ludzkie emocje
105
post-template-default,single,single-post,postid-105,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Nie do wiary! Woda reaguje na ludzkie emocje

17 Lis Nie do wiary! Woda reaguje na ludzkie emocje

Woda. Ta na pozór zwykła substancja, skrywa wiele niezwykłych i szokujących tajemnic. Towarzyszy nam w każdej chwili życia. Jest wszechobecna, gdyż niemal wszystko składa się z wody. Ile tak naprawdę wiemy o wodzie? Żywiole, który w ponad 70% pokrywa naszą planetę i w ok. 80% składa się na nasze ciało i mózg.

Japoński naukowiec Masaru Emoto całe swoje życie poświęcił badaniom wody. Podczas swoich eksperymentów wykazał, że pod wpływem bodźców z otoczenia woda zmienia swoją strukturę, nie zmieniając swojego składu chemicznego.
Emoto przeprowadził ciekawy eksperyment polegający na wystawianiu wody na dźwięk muzyki i słów. W rezultacie badania okazało się, że woda rejestrując wszystko, co się dzieje wokół niej, zmienia swoją strukturę i zyskuje nowe właściwości. A co najważniejsze – jest szczególnie wrażliwa na emocje ludzi. Gdy jest pod wpływem słów niosących pozytywne emocje (np. poprzez modlitwę czy wypowiadanie słów „Miłość i Wdzięczność”) zyskuje właściwości lecznicze i tworzy symetryczne kryształy. Natomiast, gdy jest narażona na negatywny przekaz (np. pod wpływem słów „Nienawidzę cię”, „Ja ciebie zabiję”), przybiera nieregularną strukturę i może być przyczyną chorób. To tak, jakby woda pobierała informację z otoczenia i zmieniał się pod jej wpływem. 
Bez pomocy aparatury badawczej nie sposób jednak wykazać tych zmian. W związku z tym Emoto opracował metodę polegającą na zamrożeniu wody, a następnie, po umieszczeniu kryształka wody pod mikroskopem, natychmiastowym jej sfotografowaniu.

    

         foto: flywithmeproductions.com

Badania zamrożonych kryształków wykazały, że woda z różnych miejsc na Ziemi posiada zupełnie różną strukturę – tak jakby niosła informacje o miejscu, z którego pochodzi. Markerem w tym wypadku był kształt kryształów, ich uroda i regularność. Kryształy wody pobranej z górnych nurtów rzek albo z miejsc świętych były piękne i miały harmonijną strukturę, natomiast z przeludnionych, zanieczyszczonych miast, były nieregularne i zniekształcone.

Być może to właśnie za fenomenem leczniczych cudownych źródeł, stoi niezanieczyszczona negatywnymi informacjami woda o harmonijnej, pięknej strukturze. Podobnie, przy użyciu wody rytualnie poświęconej i dzięki pozytywnym informacjom przekazanym jej za pośrednictwem modlitwy, może wpłynąć na poprawę stanu zdrowia ludzi. Co o tym myślicie?


Dziś, o godz. 22.30, w programie Nie Do Wiary na TTV, można obejrzeć wywiad z dr Masaru Emoto, w którym przedstawia szczegóły swojej teorii o wodzie. Ponadto w programie poznacie historię Bartka, który został uleczony za sprawą cudownego źródła w Sanktuarium Matki Boskiej Pocieszenia w JodłówceGorąco zapraszam przed telewizory!  

Brak komentarzy

Dodaj komentarz