MÓZG AKTYWACJA | Campus Seminar Warsaw 2014
91
post-template-default,single,single-post,postid-91,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Campus Seminar Warsaw 2014

22 Lut Campus Seminar Warsaw 2014

W listopadzie 2014 r. odbył się pierwszy w naszym kraju Campus Seminar Warsaw – nowoczesne seminarium dla nauczycieli. 
Współcześnie świat zmienia się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej i aby dobrze się w nim rozeznawać potrzebujemy nieustannie poszerzać perspektywę naszego myślenia i wzbogacać nasze doświadczenia. 
Zrozumienie przez nauczycieli istoty zmian zachodzących dziś ma kluczowe znaczenie dla przyszłych pokoleń, gdyż to oni przekazują wiedzę i w dużej mierze kształtują umysły młodych ludzi. 
Z tego właśnie powodu podczas Campus Seminar opowiadaliśmy o zmianach zachodzących w różnych dziedzinach naszego życia. Ja miałam okazję poruszyć temat, w którym się specjalizuję, a mianowicie, jak działa nasz umysł w warunkach wielozadaniowości, do której coraz częściej zmuszają nas nowe technologie. 
Poniżej przedstawiam wam zdjęcia z mojego wystąpienia podczas Campus Seminar Warsaw. Więcej o tym wydarzeniu możecie dowiedzieć się na stronie: http://campusseminar.com/warsaw. Zdjęcia wszystkich prelegentów do obejrzenia na stronie: http://www.michalzagorny.com/campus-seminar-konferencja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz