Jak dotlenić mózg?

Jak dotlenić mózg?

Nie każdy o tym wie, ale skuteczna aktywacja mózgu jest na wyciągnięcie ręki! Co więcej, aby usprawnić działanie mózgu nie trzeba nic robić – tylko wygodnie leżeć! Sprawdź, jak dotlenić mózg.

Seans tlenoterapii hiperbarycznej jest nie tylko przyjemnością ale też ogromną atrakcją! Leżysz w specjalnej, częściowo przeszklonej, komorze w warunkach podwyższonego ciśnienia i wdychasz czysty tlen. W tym czasie możesz oglądać film z tabletu, w który wyposażona jest komora, słuchać muzyki lub czytać gazetę. W takich warunkach tlen dociera do wszystkich komórek twojego organizmu i wysyca je tlenem. Jest to szczególnie ważne w przypadku głęboko ukrytych stanów zapalnych w organizmie, które mogą być przyczyną otyłości, cukrzycy czy też chorób nowotworowych.

Tlenoterapię hiperbaryczną bez wątpienia można nazwać  odżywczym eliksirem dla mózgu ponieważ aktywuje on komórki nerwowe (neurony) budujące twój mózg do bardziej efektywnej pracy oraz wpływa korzystnie na regenerację uszkodzonych neuronów.

Podczas przygotowywania materiału na temat tlenoterapii w Centrum Rehabilitacji Hiperbarycznej ATAmed w Warszawie dowiedziałam się, że częstymi gośćmi Centrum są dzieci cierpiące na autyzm. Tlenoterapia hiperbaryczna do tego stopnia poprawia ogólną sprawność mózgów małych pacjentów, że dzieci, z którymi komunikacja nie była wcześniej możliwa, na skutek regularnych sesji, zaczęły mówić – ku wielkiej radości ich rodziców oraz właścicieli Centrum!

Osobiście gorąco polecam sesje tlenoterapii hiperbarycznej jako bardzo skuteczny i przyjemny sposób codziennej profilaktyki zdrowia mózgu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright 2020 Mózg Aktywacja