MÓZG AKTYWACJA | Mózg i Promocja Zdrowia – Order Lauru Fundacji innogy Polska
555
post-template-default,single,single-post,postid-555,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Mózg i Promocja Zdrowia – Order Lauru Fundacji innogy Polska

04 Lut Mózg i Promocja Zdrowia – Order Lauru Fundacji innogy Polska

Order Lauru Fundacji to wyjątkowe odznaczenie przyznawane osobom spoza firmy innogy, które w szczególny sposób przyczyniają się do wartości bliskich zarówno marce innogy jak i Fundacji innogy w Polsce. Laureatami są osoby, które angażują się w tworzenie zrównoważonego systemu energetycznego czy też, w sposób realny, inspirują i realizują innowacyjne działania w trosce o bezpieczeństwo i komfort życia.

W tym roku miałam wielką przyjemność znaleźć się w gronie laureatów i zdobyć Order Lauru Fundacji w kategorii Promocja Zdrowia.

Uroczystość odbyła się w klubie Bank przy ulicy Mazowieckiej w Warszawie. Rozdanie wyróżnień poprzedzały wystąpienia Zarządu innogy.

Wśród osób nagrodzonych znalazł się także Artur Dyjewski – trener drużyny innogy w Polsce oraz Przemysław Pasek – prezes Fundacji „Ja Wisła”.

unnamed (14)

Na zdjęciu od lewej: dr Filip Thon – Prezes Zarządu innogy Polska S.A., Przemysław Pasek, Alicja Czyrska, Artur Dyjewski, dr Sławomir Jacek Koczywąs – Członek Zarządu innogy Polska S.A. i Przewodniczący Kapituły Orderu.

unnamed (15)

Jestem ogromnie wdzięczna za wyróżnienie, serdecznie dziękuję Zarządowi innogy i życzę Fundacji innogy kontynuowania z sukcesem autorskich programów i pomyślnego realizowania inicjatyw.

 

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz