Mózg na trampolinie!

Mózg na trampolinie!

Skoki na trampolinie pod wieloma względami są jedną z najzdrowszych form aktywności fizycznej! Nie wzmacniają one wyłącznie mięśni twojego ciała ale każdą pojedynczą komórkę! Wynika to z tego, że gdy skaczesz, poddajesz swój organizm zwiększonej sile grawitacji. W rezultacie tego twój mózg, nerki, wątroba – właściwie każdy narząd w twoim ciele – przy odbijaniu się na trampolinie, reaguje na to oddziaływanie, wzmacniając się.

Obejrzyj galerię zdjęć z trampolin

Zdjęcie 1 z 14

Jeśli zatem narządy działają lepiej, są również lepsze w usuwaniu toksyn. Czy wiedziałeś o tym, że skoki na trampolinie działają jak naturalny detoks? Ruch góra-dół-góra spręża i rozpręża tkanki i płyny ciała. W konsekwencji tego toksyny są wyciskane z komórek i tkanek ponieważ limfa jest pompowana przez całe ciało. To sprawia, że skoki na trampolinie są jedną z najskuteczniejszych na świecie metod oczyszczania całego organizmu – wykorzystując siłę grawitacji, bezpośrednio oddziałują na komórki!

Jest to bardzo efektywny sposób pobudzający do działania wszystkie komórki twojego organizmu – w tym te, które budują twój mózg! Regularne ćwiczenia na trampolinie wzmacniają więc poszczególne funkcje mózgu takie jak – koncentracja, koordynacja ruchowa i koordynacja. Dodatkowo – skoki na trampolinie podnoszą poziom energii, działając antystresowo, relaksująco i antydepresyjnie. Dzięki temu już po 5 minutach skakania poczujesz, że masz świetny nastrój!

Pamiętaj więc, że skoki na trampolinie to ogromna przyjemność, która w krótkim czasie wzmacnia twój mózg do lepszego funkcjonowania i skutecznie oczyszcza organizm z toksyn!

2 komentarze

  1. MILKA pisze:

    Ja prowadzę zajęcia na trampolinach, jednak takoch do fitnessu 🙂 sprawdzcie FIT AND JUMP- tez jest radocha jkich mało. SUPER ARTYKUŁ!! zapraszamy do nas tez poskaczecie <3 mamy 30 trampolinek!

  2. Monia pisze:

    Ja chodze na mniejsze trampolinki Fit and Jump i jest super. Troche inny rodzaj skoczkow, jednak nadal trampolinka <3 schudłam juz na nich 12 kg!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Copyright 2020 Mózg Aktywacja