MANIFEST CODZIENNEGO BOHATERA

MANIFEST CODZIENNEGO BOHATERA

MANIFEST CODZIENNEGO BOHATERA

Myśl pozytywnie, działaj skutecznie, zmieniaj świat na lepsze

Robin Sharma to legenda przywództwa i twórca osobistego mistrzostwa – od ponad dwudziestu pięciu lat jest mentorem miliarderów, tytanów biznesu, supergwiazd sportu i branży rozrywkowej. Swoje nauki opublikował w książce “Klub 5 Rano”, która stała się bestsellerem, a teraz oddaje w ręce czytelników “Manifest codziennego bohatera”.

W swojej najnowszej publikacji opisuje rewolucyjną metodologię sukcesu, która doprowadziła ludzi do osiągnięcia upragnionych rezultatów, praktycznie nieosiągalnych dla innych osób.

Kora przedczołowa a tzw. mózg gadzi

Według Robina Sharmy, aby móc nauczyć się efektywnie zarządzać swoim życiem, należy również poznać tajniki działania mózgu… I należy w związku z tym wiedzieć, że w optymalnym funkcjonowaniu człowieka, który kieruje się logiką, a jego działanie jest przemyślane i ukierunkowane na osiąganie celów, kluczową rolę odgrywa kora przedczołowa. Jest to siedlisko wyższych umiejętności intelektualnych, zdolności do planowania i monitorowania własnego działania, a także zdolności do AUTOREFLEKSJI.

Niestety przednie rejony mózgu często są zdominowane przez aktywność struktur tzw. mózgu gadziego (czyli struktur emocjonalne starszych ewolucyjnie, które uwypukliły się do środka mózgu), który w sposób krótkowzroczny kieruje się emocjami, osiągnięciem szybkiej przyjemności, nagrody.

Zdaniem mentora Robina Sharmy ludzie, u których te obszary mózgu są bardziej aktywne niżeli kora przedczołowa nigdy nie osiągną sukcesu, ale też nigdy nie zaznają prawdziwego szczęścia. Dopuszczając do głosu nieustannie tzw. mózg gadzi okradają siebie z mądrości, bogactwa a także z prawdziwych, budujących relacji z innymi – gdyż to osiąga się tylko w sposób długoterminowy. Niezwykle ważne jest więc, aby w budowie nowego, pełnego sukcesów życia, aktywować potencjał kory przedczołowej! Robin Sharma w swoim systemie osobistej transformacji pokazuje jak możesz to zrobić!

System osobistej transformacji jest dostępny dla każdego!

Robin Sharma udostępnia swój system osobistej transformacji każdemu, kto jest gotowy na niepokonaną pozytywność, monumentalną produktywność, głęboką duchową wolność i życie polegające na wspieraniu innym.

W książce “Manifest codziennego bohatera odkryjesz”:

· Ukryte nawyki wykorzystywane przez wielu najbardziej kreatywnych i odnoszących sukcesy ludzi na świecie do realizacji ich wizjonerskich ambicji

· Oryginalne techniki przekształcania strachu w paliwo do działania, problemów we władzę nad sobą, a dawnych kłopotów osobistych w triumfy

· Przełomowy plan higieny umysłu, dzięki której wygrasz walkę z rozproszeniem, zmęczeniem w ciągu dnia i przekładaniem spraw na później

· Niezwykła mądrość, dzięki której zaczniesz działać z dużo większą prostotą, pięknem i spokojem

Zapraszam ciebie do sięgnięcia po tę książkę, harmonizowania funkcji mózgowych i budowy dzięki temu, nowego lepszego życia!

Copyright 2022 Mózg: Aktywacja!