Inwestuj w siebie – seria fascynujących książek Kompanii Mediowej

Inwestuj w siebie – seria fascynujących książek Kompanii Mediowej

Niedawno, nakładem wydawnictwa Kompania Mediowa, ukazały się fascynujące książki z serii “Inwestuj w siebie“, będące światowymi bestsellerami!

Jak czytać ludzi – radzi agent FBI” autorstwa  Robina Dreeke’a i Cameron Stauth to niezwykle interesująca psychologiczna podróż po analizie ludzkich cech i klucz do rozpoznania intencji, motywacji i dążeń drugiego człowieka. 

Główny autor tej książki – Robin Dreeke to były szef Programu Analizy Behawioralnej FBI. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w jednej z najbardziej tajemniczych jednostek Federalnego Biura Śledczego opracował system, który pozwala zdiagnozować i przewidzieć ludzkie zachowania. Teraz, na łamach niniejszej książki, w bardzo przystępny dla każdego sposób dzieli się zdobytą wiedzą.

Książka “Jak czytać ludzi – radzi agent FBI” rozwija umiejętności przydatne wszędzie tam, gdzie masz do czynienia z ludźmi – w domu, biznesie, wśród przyjaciół i znajomych! Tutaj  autor opowiada o swojej książce. Obejrzyj koniecznie!

Kolejna warta uwagi książka z serii “Inwestuj w siebie” to “Nawyki bogatych i biednych“. Autorzy tej książki – Tom Corley i Michael Yardney są zamożnymi praktykami tego, czego nauczają, dlatego też książka ta nie jest kolejnym poradnikiem pełnym wskazówek, jak szybko się wzbogacić. Jest to raczej analiza psychologicznych i behawioralnych cech ludzi zamożnych, którzy w wielu obszarach – zarówno tych mentalnych, jak i codziennego zachowania, w sposób znaczący różnią się od ludzi mniej zamożnych lub biednych.

Ta książka stanowi wspaniałą inspirację dla wszystkich osób, które chcą rozwinąć w sobie sposób myślenia człowieka bogatego. Autorzy kontrastują pogoń za pieniądzem w tak zwanym wyścigu szczurów ze sztuką bogatego życia. To właśnie sztuki bogatego życia zdaniem autorów powinni nauczyć się wszyscy ludzie, którzy chcą wieść ciekawe i dostatnie życie, nie tracąc zdrowia podczas zarabiania pieniędzy. Książka “Nawyki bogatych i biednych” wskazuje także, czego każdy rodzic powinien uczyć dzieci o zarabianiu pieniędzy i jakie nawyki bogatych ludzi powinien rozwijać w dziecku, aby sprzyjały jego późniejszym sukcesom finansowym. 

 

 

 

 

 

Copyright 2021 Mózg Aktywacja